UVRŠTEN NA SLUŽBENU WEB STRANICU: Sarajevski klub zvanično u Guinnessovoj knjizi rekorda

2 Min Read

Sarajevski ženski klub SFK 2000 službeno je uvršten u Guinnessovu knjigu svjetskih rekorda, objavio je klub.

SFK 2000 Sarajevo je klub koji je sa sezonom 2021/22 osvojio 20 uzastopnih titula, a niti jedan ženski fudbalski klub na svijetu nema toliko.

“Izuzetno smo ponosne što je naziv kluba, SFK 2000 Sarajevo, uvršten na službenu web stranicu Guinnessovih rekorda i što sada svi sportski zaljubljenici imaju priliku da dodatno upoznaju rezultate našeg kluba.

Drago nam je da grad Sarajevo dodatno promovišemo na ovaj način”, poručili su iz ovog kluba.


Ažuzirana stranica Ginisovih rekorda – SFK 2000 Sarajevo službeno uvršten!
Na službenoj web stranici Ginisovih rekorda – guinnesworldrecords.com uvršten je ostvareni rekord SFK 2000 Sarajevo.
Naime, kao što je poznato, SFK 2000 Sarajevo je uspio zaključno sa takmičarskom sezonom 2021/22 ostvariti nevjerovatan učinak od dvadeset (20) uzastopnih, osvojenih titula. Taj rekord predstavlja najveći broj osvojenih titula za jedan ženski tim u okviru nacionalnih prvenstava.
Svakom novom titulom, SFK 2000 Sarajevo dodatno popravlja taj rekord.
Iz kluba poručuju: “Izuzetno smo ponosne što je naziv kluba, SFK 2000 Sarajevo, uvršten na službenu web stranicu Ginisovih rekorda i što sada svi sportski zaljubljenici imaju priliku da dodatno upoznaju rezultate našeg kluba! Drago nam je da grad Sarajevo dodatno promovišemo na ovaj način!”

(Sportske.ba)

Share this Article